AKTUÁLNÍ NABÍDKA


propag
propag

VIZITKOVÉ PANELY


Jak to vlastně funguje?

Stačí umístit Vaše vizitky v našich reklamních panelech. Zajistíme Vám pravidelné doplňování vizitek. Vaši potenciální klienti si budou moci odnést vizitku domů a získat kontakt na Vás.

Co Vám nabízíme?

Jednoduchou a zároveň velmi účinnou reklamu - veškeré grafické práce zdarma - vizitky za bezkonkurenční cenu - stálou reklamu po celý rok - umístění Vašich vizitek ve vizitkových panelech v různých městech v rámci ČR.

Z našich dosavadních zkušeností uvádíme, že prostřednictvím tohoto systému si na Vaši firmu odebere kontakt cca min. 2000 potenciálních zákazníků v průběhu jednoho roku.

Kde Vaše vizitky budou?

Na samotný výběr těchto míst klademe maximální důraz. Vybraná místa jsou z řad obchodů, městských institucí, úřadů, nemocničních zařízení, vyhlášených restaurací, multifukčních sportovních zařízení apod. Na všech námi vybraných místech se zdržuje široká veřejnost.

Realizovaná města:

Krnov, Praha, Opava, Ostrava, Karviná, Frýdek Místek, Olomouc, Zlín, Brno, Pardubice, Hradec Králové...

Samotná historie:

Působení vizitkových panelů prostřednictvím naší firmy se váže k roku 2002. Jedná se o náš pilotní program, na jehož zdokonalování klademe maximální důraz. Tento reklamní produkt si získal za tuto dobu tisíce spokojených účastníků.

Technická inovace:

Pro rostoucí zájem o tento reklamní produkt jsme se rozhodli pro zásadní změnu technického řešení vizitkových panelů. Technická inovace spočívá v revolučním řešení samotného systému odebírání vizitek.

Výhody nového vizitkového panelu:

- atraktivní design (více zaujme veřejnost) - mnohem větší kapacita vizitek pro jednotlivý modul - omezení odběru více vizitek najednou - maximální odolnost proti poškozeníPROPAG
reklamní společnost s.r.o.
Dělnická 2443/4
Krnov 794 01

email: reklama@propag.eu www: www.propag.eu

Martin Štěpánek
majitel společnosti
tel: 608 820 926

Miroslav Novosad
obchodní referent
tel: 777 056 683